Ogłoszenia parafialne 13.03.2022r.

II Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj po Mszach św. można nabyć świece paschaliki przygotowane przez Caritas. Wielkanocne Dzieło Pomocy Chorym i Niepełnosprawnym. Caritas rozprowadza paschaliki na stół świąteczny. Ofiary 10 zł za paschalik. Równocześnie Caritas dziękuje za przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Caritas.

Dzisiaj druga niedziela wielkopostna, jest to Niedziela Ad gentes – dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Po Mszach Świętych będziemy mogli materialnie wesprzeć dzieło misyjne Kościoła składając dar serca do puszki przed kościołem.

Dzisiaj Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w Besku o godz. 16.00. Adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Anna Szul w przyszłą niedzielę adoruje róża NMP Królowej Polski przełożona Krystyna Szajna.  W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza św. w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godz. 10.00.

W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy św. o godz. 7.00, po południu o godz. 17.00. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej i Komunia św. w Porębach o godz. 16.00, a w Mymoniu o godz. 17.00.

W sobotę Uroczystość świętego Józefa opiekuna Kościoła świętego.

W przyszłą niedzielę u sióstr felicjanek od godziny 8.00 do 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazji Patrona domu świętego Józefa. Siostry serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.

W piątek 18 marca o godz. 19.00 rozpoczynają się w Jaćmierzu w Domu Parafialnym katechezy przedmałżeńskie.