Ogłoszenia parafialne 12 Niedziela zwykła 19.06.2022r.

Trwa oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w Besku będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a niedzielę po sumie.

W wtorek od godz. 16.00 spowiedź dzieci młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Besku poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci na Mszy świętej o godz. 18.00.

W kościołach filialnych Msza św. poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci w Porębach i Mymoniu o godz. 16.00.

W piątek w Besku o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy rodziców, nauczycieli, wychowawców na wspólną modlitwę.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odpust w kościele filialnym w Porębach o godz. 12.00.

W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Odpust w Milczy suma o godz. 10.30.

W sobotę od godz. 17.00 spowiedź przed odpustem parafialnym.

Dziękujemy wyznaczonym Parafianom za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, a ponadto orkiestrze OSP z Beska, panu organiście, panu kościelnemu, siostrom zakonnym, Parafiankom w strojach ludowych, lektorom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom pierwszokomunijnym i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać!