Ogłoszenia 9.11.2014

1.   Dzisiaj Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 – prywatna adoracja rodzin, o godzinie 16.00 nabożeństwo wypominkowe i zmiana tajemnic adoruje róża  Stanisławy Mermer.

2. We wtorek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 10.00. W Mymoniu i Porębach Msza św. o godz. 16.00.

3.  Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki wspominkowe  na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie  modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy. Nabożeństwo wspominkowe w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a w niedzielę o godzinie 16.00.

4. W tym tygodniu będzie składka po domach na ogrzewanie kościoła.