Ogłoszenia 9.04.2017

1. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży dzisiaj po Mszach św. rozprowadza dekoracje świąteczne. Całkowity przychód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na przygotowanie święconek wielkanocnych dla samotnych osób w naszej parafii. Warto wesprzeć inicjatywę młodzieży i pomóc także potrzebującym.

2. W poniedziałek, wtorek i środę Msza święta będzie odprawiana tylko rano o godzinie 7.00.  Kancelaria parafialna czynna będzie tylko po porannej Mszy św.

3. Dziękujemy za ofiary na światło, w tym tygodniu złożyli:

Stanisława Dulewska

Róża MB Rodzicielki przełożona Helena Kuzian

Róża św. Teresy z Kalkuty przełożona Stanisława Kasperkowicz

4. Parafia wykonała decyzję konserwatora dotyczącą zmiany drzewostanu wokół zabytkowego kościoła w Besku; wycięto dwa drzewa, wyfrezowano wszystkie pniaki i zasadzono siedem dębów. Serdecznie dziękujemy Parafianom, którzy się zaangażowali w te prace. Bóg zapłać!

5. Rodzice młodzieży bierzmowanej w tym roku ofiarowali naszej świątyni – nowy czerwony ornat mszalny. Liturgia dzisiaj jest sprawowana w tym ornacie Bóg zapłać!

6. Dziękujemy stolarzowi Adamowi Jędrzejczykowi za bezinteresowne wykonanie drewnianej podstawy pod obraz „Jezu ufam Tobie” na peregrynację w rodzinach naszej Parafii. Bóg zapłać!

7. We wtorek spowiedź wielkanocna jest w Zarszynie od 9.30 do 12.00 i od 15.00 do 17.30.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty, na Wielki Piątek na godzinę 23.00, Wielką Sobotę na godzinę 23.00, wtorek i sobota po świętach na godzinę 8.00