Ogłoszenia 9.03.2014

1. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w Besku o godzinie 16.00. Adoruje róża Zofii Rzońcy. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00. W przyszłą niedzielę na Gorzkich żalach adoruje róża Rajter Marii.

2.  W poniedziałek początek nowenny przed uroczystością św. Józefa.

3.  W czwartek 13 marca, pierwsza rocznica wyboru papieża Franciszka o godzinie 17.00 Msza święta, a po niej  adoracja Najświętszego sakramentu przygotowująca nas do kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. Zachęcamy Parafian do udziału w tej modlitwie.

4.  W czwartek na godzinę 17.00 zapraszamy młodzież drugiej klasy gimnazjum na spotkanie formacyjne do kościoła przed Bierzmowaniem.

4.   W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej rano po Mszy świętej o godzinie 7.00,  po południu o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej, ucałowanie relikwii świętych i Komunia święta w Mymoniu o godzinie 16.00, a w Porębach o godzinie 17.00.

5.  Dziękujemy za ofiary złożone w tym roku na witraże. Bóg zapłać!