Ogłoszenia 16.03.2014

1. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w Besku o godzinie 16.00. Adoruje róża Rajter Marii. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00. W przyszłą niedzielę na Gorzkich żalach adoruje róża Kasperkowicz Marii.

2.  Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszki na pomoc Misjom świętym.

3. We środę Uroczystość świętego Józefa opiekuna Kościoła świętego.

4.  W czwartek o godzinie 17.00 Msza święta, a po niej  adoracja Najświętszego sakramentu przygotowująca nas do kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. Zachęcamy Parafian do udziału w tej modlitwie.

5.  W czwartek na godzinę 17.00 zapraszamy do kościoła młodzież pierwszej klasy gimnazjum na spotkanie formacyjne  przed Bierzmowaniem.

6.   W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej rano po Mszy świętej o godzinie 7.00,  po południu o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej, ucałowanie relikwii świętych i Komunia święta w Mymoniu o godzinie 16.00, a w Porębach o godzinie 17.00.

7. W przyszłą niedzielę u sióstr felicjanek od godziny 8.00 do 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazji Patrona domu świętego Józefa. Siostry serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.