Ogłoszenia 8.11.2015

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 14.00 – prywatna adoracja rodzin, o godzinie 16.00 nabożeństwo wypominkowe i zmiana tajemnic adoruje róża  Wniebowzięcia NMP zelatorka Janina Mroczkowska.

2. We środę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 10.00 a po niej apel poległych i złożenie wieńców na cmentarzu parafialnym przy obelisku upamiętniającym poległych żołnierzy pierwszej i drugiej wojny światowej oraz poświęcenie tablicy upamiętniającej żołnierzy pierwszej wojny światowej, a spoczywających na naszym cmentarzu ufundowanej przez naszą Gminę.

3.  Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki wspominkowe  na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie  modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy. Nabożeństwo wspominkowe w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a w niedzielę o godzinie 16.00.

4. Odnowa w Duchu św. w Besku organizuje rekolekcji w naszej Parafii w dniach 13 – 15 listopada br. których hasłem są słowa: Miłość bez umiaru, a oto program:

13.11. (piątek) – Msza św. o godz. 17.00 z homilią
ok. godz. 18.00 I konferencja na sali konferencyjnej w GOK 

14.11. (sobota) – Msza św. o godz. 17.00 z homilią
ok. godz. 18.00 II konferencja na sali w GOK

15.11. (niedziela) – Msze św. – 7.30, 9.15, 11.00, 16.30 z homilią
ok. godz. 17.45 III konferencja na sali w GOK

Rekolekcje głosi ojciec Wojciech Jędrzejewski dominikanin. Serdecznie zachęcamy Parafian  do udziału w tych ćwiczeniach duchowych