Ogłoszenia 7.06.2015

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna. Po sumie procesja eucharystyczna. Od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic adoruje róża Matki Bożej Bolesnej przełożona Maria Kornasiewicz.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3. Dzisiaj 7 czerwca, kolejne Święto Dziękczynienia, w ramach  którego  przeżywamy dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w Besku będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a niedzielę po sumie.

5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Besku poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci na Mszy świętej o godzinie 18.00. W kościołach filialnych Msza święta poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci w Porębach i Mymoniu o godzinie 16.00

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odpust w kościele filialnym w Porębach o godzinie 10.00.

7. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Odpust w Milczy o godzinie 10.30.

8. Dziękujemy wyznaczonym Parafianom  za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, a ponadto orkiestrze OSP z Beska, panu organiście, panu kościelnemu, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty, i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać!

9. Dziękujemy muzykom  za to,  że tak jak w ubiegłe lata w święta i niedziele miesiąca maja na pół godziny przed nabożeństwem majowym zagrali koncert pieśni maryjnych z balkonu nowego kościoła. Bóg zapłać!

10.  W tym tygodniu będzie składka po domach na prace przy naszym kościele.