Ogłoszenia 7.05.2017

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża NMP Częstochowskiej przełożona Helena Folcik.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

3. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych zostały przygotowane plansze z wklejaniem wizerunków Matki Bożej z sanktuariów całego świata.  W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00 prowadzą róże różańcowe.

4.  W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka, polecamy jego osobę i posługę modlitwie Parafian.

5. Stowarzyszenie „Beskowianki” zaprasza na modlitwę  w najbliższą  sobotę  13.05.2017r. godz. 19.00  kapliczka przy ulicy Morelowej – Józefczyk Kazimiera

6. W sobotę 13.05.2017 r. przypada rocznica – 100 – lecie objawień fatimskich i kanonizacja błogosławionych Franciszka i Hiacynty – dzieci fatimskich.

7. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dzieci klasy III ich rodziców i krewnych  przed Pierwszą Komunią świętą.

8. W przyszłą niedzielę na sumie  Uroczystość I  Komunii świętej dla dzieci klasy III.

9.  Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszki na pomoc dla szpitala w Sanoku.