Ogłoszenia 6.11.2016

1. Dzisiaj – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic adoruje róża MB Nieustającej Pomocy przełożona Elżbieta Kielar.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

3. W piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Ksiądz arcybiskup naszej diecezji na ten dzień udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Zapraszamy Parafian na Mszę świętą o godzinie 10.00 a po niej apel poległych i złożenie wieńców na cmentarzu parafialnym w Besku, przy obelisku upamiętniającym poległych żołnierzy pierwszej i drugiej wojny światowej.

4.  Na chrzcielnicy są wyłożone kartki wspominkowe  na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie  modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy. Nabożeństwo wspominkowe w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a w niedzielę o godzinie 16.00.