Ogłoszenia 6.09.2015

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, za chwilę Adoracja Najśw. Sakramentu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

W dniu dzisiejszym przeżywamy Doroczne Gminne Dożynki. Msza św. Dożynkowa w Porębach o godz. 14.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

2. We wtorek święto Narodzenia NMP. Msza św. odpustowa w Kostarowcach o godz. 17.00.

3. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, następnie Msza św. zapraszamy w tym dniu na zbiórkę wszystkich ministrantów i kandydatów pragnących zostać ministrantami.

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W sobotę o godz. 16.00 w naszej parafii odbędzie się spowiedź przed Uroczystością Odpustową. Na spowiedź przybędą też kapłani z sąsiednich parafii. Skorzystajmy z tego szczególnego daru łaski.

6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie formacyjne KSM zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 odbędzie się Msza św. z racji Jubileuszu 120-lecia Ruchu Ludowego i odsłonięcia tablicy pamiątkowej Grzegorza Milana. Organizatorzy serdecznie zapraszają.