Ogłoszenia 6.03.2016

1.  Po Mszach świętych można nabyć świece paschaliki i baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas. Wielkanocne Dzieło Pomocy Chorym i Niepełnosprawnym.  Caritas rozprowadza paschaliki i baranki wielkanocne na stół świąteczny. Ofiary 7zł paschalik  i 5zł baranek wielkanocny.  Równocześnie Caritas dziękuje za przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Caritas.

2. Dzisiaj – Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich żali w Besku z kazaniem pasyjnym w Besku o godzinie 16.00. Adoruje róża NMP Królowej Polski przełożona Maria Kasperkowicz.. W przyszłą niedzielę na Gorzkich żalach adoruje róża Matki Miłosierdzia przełożona Teresa Marchel.

3. We wtorek 8 marca modlimy się w intencji kobiet. O godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

4. We środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.  We czwartek początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa.

6. We czwartek i piątek Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży Zespołu Szkół w Besku. Prosimy rodziców aby pomogli godnie przeżyć rekolekcje swoim dzieciom. Program rekolekcji jest wywieszony w przedsionku kościoła. Rekolekcje prowadzi ks. Paweł Kaszuba.

7. W piątek rano w Besku Nabożeństwo Drogi krzyżowej po Mszy świętej o godzinie 7.00 a południu  rozpoczynają się Wielkopostne Rekolekcje Parafialne.

8. W czasie Parafialnych Rekolekcji Wielkopostnych: najbliższa sobota i przyszły poniedziałek,  nie będzie  Mszy św. rano o godzinie 7.00.

9. Spowiedź przed świętami w naszej Parafii  będzie w   następną sobotę    19 marca 2016 roku.

10. Dziękujemy strażakom OSP w Besku za prace przy oczyszczeniu stropu naszej świątyni. Bóg zapłać!