Ogłoszenia 5.11.2017

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic adoruje róża Matki Miłosierdzia przełożona Teresa Marchel.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

3. W środę 8 listopada Mszy św. wieczorowej nie będzie ze względu na kapłańską kongregację rejonową.

4. W sobotę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość.  Zapraszamy Parafian na Mszę świętą w Besku o godzinie 10.00 a po niej apel poległych i złożenie wieńców na cmentarzu parafialnym w Besku, przy obelisku upamiętniającym poległych żołnierzy pierwszej i drugiej wojny światowej.

5.  Na chrzcielnicy są wyłożone kartki wspominkowe  na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie  modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy. Nabożeństwo wspominkowe w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a w niedzielę o godzinie 16.00.