Ogłoszenia 5.03.2017

1. Dzisiaj – Niedziela adoracyjna, o godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę w Besku o godzinie 16.00. Adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofia Szul  za tydzień adoruje róża św. Jadwigi Królowej przełożona Ewa  Ćwiąkała. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest tradycyjnie na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00.

2.  Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

4. We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

5. We  środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu modlimy się w intencji kobiet.

6. W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy świętej o godzinie 7.00, po południu o godzinie 17.00. Dla młodzieży i osób chętnych o godz. 19.00 adoracja krzyża, a o godz. 20.00 droga krzyżowa.  Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie nabożeństwa Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej, ucałowanie relikwii św. w Porębach o godzinie 16.00, a w Mymoniu o godzinie 17.00.

7. Za tydzień 12 marca odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny – AD GENTES.