Ogłoszenia 4.06.2017

1. Dzisiaj możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie: „O Stworzycielu Duchu przyjdź…

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3. Od wczoraj w naszej Parafii trwa Eucharystyczne Nabożeństwo 40-godzinne, a oto  program:

Poniedziałek 5.06.2017 r. Święto Matki Kościoła

Godz.  7.30  Msza św. z kazaniem

Godz. 11.00  Msza św. z kazaniem

Godz. 18.00  Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ, Te Deum,i Msza św. i na zakończenie nabożeństwa eucharystycznego.

PORZĄDEK ADORACJI

Eucharystyczne Nabożeństwo 40 – godzinne

godz.   7.30 – 14.00 – rodziny z dzielnic: Wola, Porzecze

godz. 14.00 – 18.00 – rodziny z dzielnic: Wieś, dzielnica od torów w stronę Poręb i Poręby

4. Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ codziennie po Mszy św. wieczorowej.

5. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

6. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

7. We wtorek w czasie burzy piorun uderzył w wierzę nowego kościoła uszkodzenia były minimalne dzięki zabezpieczeniu przez pana kościelnego urządzeń elektronicznych w kościele. Natomiast dziękujemy panu Markowi Chrobakowi, panu Józefowi Winiarskiemu i panu Feliksowi Szajnie za usunięcie drobnych awarii po burzy.

8.  KSM przypomina o zapisach na koncert uwielbieniowy pt: „Jednego Serca Jednego Ducha”. 15 Czerwca – w Boże Ciało. Koszt wyjazdu 15 zł. Zapisy u księdza Łukasza. Przy zapisie prosimy o uiszczenie należnej kwoty.

10. W przyszłą niedzielę 11 czerwca w Miejscu Piastowym o godz. 13:00 odbędzie się Uroczysta Msza Święta, podczas której zostanie dokonany akt koronacyjny znaków: Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Matki Bożej Pocieszenia z Komborni. Program uroczystości jest zamieszczony w przedsionku k-la. Dla osób chętnych na wyjazd będzie zorganizowany autokar. Planowany wyjazd o godz. 11:30 z parkingu pod k-łem. Powrót ok. godz. 16:00 Chętnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii.

11. Dziękujemy muzykom za koncert pieśni maryjnych z balkonu nowego kościoła we wszystkie niedziele i święta miesiąca maja. Bóg zapłać!