Ogłoszenia 31.08.2014

1. Jutro w poniedziałek 1 września. o godz. 8.00 w kościele w Besku – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na wspólną modlitwę.

2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego w Mymoniu o godz. 9.00 w szkole, a Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Mymoniu o godz. 10.00.

3. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18.00 Godzina święta.

6. Pierwszy piątek miesiąca, rano o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża Kielar Stanisławy. Po południu o godz. 18.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych Mymoniu i Porębach o godz. 15.30- adoracja, spowiedź i Msza św. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godz. 8.00.

7 Pierwsza sobota miesiąca, rano o godzinie 7.00 Msza święta i Nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Pańczuk Anny, wieczorem o godzinie 20.00 wieczór fatimski.

8. W przyszłą niedzielę – Niedziela Adoracyjna. Od godziny 12.00 – 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. Adoruje róża Marczyszyn Marii.

9. Prosimy, aby Przełożone róż, złożyły w Kancelarii parafialnej aktualną 20 osobową listę członków konkretnej róży różańcowej z wyszczególnieniem nazwiska i imienia oraz adresu, czyli ulicy i numeru domu, każdej siostry różańcowej. Siostry różańcowe, które należały do róży od wielu lat, a obecnie Przełożonej róży nie uda się skompletować dawnej róży są poproszone, aby złożyły karteczki na ołtarzu Matki Bożej z wypisanym imieniem i nazwiskiem oraz adresem, a więc ulicą i numerem domu i z tych osób zostaną utworzone nowe róże Żywego Różańca w naszej Parafii, dotyczy to także osób, które nie należały dotąd do róż Żywego Różańca, a chcą się zapisać od róż Żywego Różańca w naszej Parafii. Osoby chore, które obecnie nie mogą przyjść do kościoła, a przez lata należały do róży, a obecnie ich róża się rozpadła proszę, aby ktoś z rodziny napisał karteczkę z imieniem i nazwiskiem oraz z pełnym adresem i złożył na ołtarzu Matki Bożej. Kiedy skompletujemy wszystkie róże, to spotkamy się na wspólnej modlitwie różańcowej i nadamy przez losowanie każdej róży – Patrona róży.