Ogłoszenia 30.09.2018

 1. Wójt Gminy Besko i Proboszcz Parafii Besko zapraszają na Mszę św. za zmarłych mieszkańców Mymonia i okolic podczas epidemii cholery w latach 1855 -1873. Uroczystość odbędzie się dzisiaj tj. 30 września 2018 roku o godz. 15.00 pod nowo powstałym obeliskiem nad brzegiem Wisłoka w Mymoniu.
 2. Od jutra nabożeństwa w naszym kościele będą odprawiane o godzinę wcześniej, czyli o godz. 17.00.
 3. Rozpoczyna się miesiąc październik, a zatem rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe – za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie będzie organizowany konkurs dla dzieci z losowaniem figurek Matki Bożej w tym roku konkurs ten rozpocznie się w najbliższy poniedziałek. W kościołach filialnych różaniec codziennie w dni powszednie o godzinie 17.00 prowadzą róże różańcowe.
 4. Spowiedź święta przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi prosimy we środę od godziny 16.00.
 5. W poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 6. We wtorek – Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
 7. We czwartek – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
 8. W piątek – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
 9. Pierwszy piątek miesiąca, rano o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża św. Anny przełożona Janina Suwała. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godz. 15.30 spowiedź, nabożeństwo różańcowe i Msza św. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godz. 8.00.
 10. Pierwsza sobota miesiąca, rano o godzinie 7.00 Msza święta i Nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofia Szul, wieczorem o godz. 19.00 ostatni w tym roku wieczór fatimski.
 11. W przyszłą niedzielę o godz. 9.15 zapraszamy dzieci klasy trzeciej z rodzicami na Mszę św. – dzieci otrzymają poświęcony różaniec.
 1. W przyszłą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin o godzinie 16.00 – procesja różańcowa do pięciu ołtarzy i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska.
 2. Lista klas czy grup prowadzących różaniec w kolejne dni października w naszym kościele wywieszona jest w przedsionku kościoła, prosimy się z nią zapoznać.