Ogłoszenia 30.03.2014

1.  Po Mszach świętych można nabyć świece paschaliki i baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas. Wielkanocne Dzieło Pomocy Chorym i Niepełnosprawnym.  Caritas rozprowadza paschaliki i baranki wielkanocne na stół świąteczny. Ofiary 7zł paschalik  i 5zł baranek wielkanocny.  Równocześnie Caritas dziękuje za przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Caritas.

2. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w Besku o godzinie 16.00. Adoruje róża  Zofii Szul.  Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00. W przyszłą niedzielę na Gorzkich żalach adoruje róża Bronisławy Ziemiańskiej.

3. Od poniedziałku wieczorna Msza święta będzie odprawiana o jedną godzinę później, czyli o godzinie 18.00.

4. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą święta. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 17.00.

5. We wtorek  o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. We środę o  godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18.00 Msza święta, a po niej  adoracja Najświętszego sakramentu przygotowująca nas do kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. Zachęcamy Parafian do udziału w tej modlitwie.

8.  W piątek w Besku Nabożeństwo Drogi krzyżowej rano po Mszy świętej o godzinie 7.00 a południu  rozpoczynają się Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Rekolekcje Wielkopostne w tym roku w naszej Parafii głosi ojciec Mirosław Chmielewski – redemptorysta.

9.  Spowiedź przed świętami w naszej Parafii  będzie 12 kwietnia 2014 roku  w sobotę przed Niedzielą Palmową.

10. Chorych przed świętami odwiedzać będziemy  udzielając sakramentu Pokuty i Komunii świętej w poniedziałek 7 kwietnia 2014 roku. Odwiedzin chorych na pierwszy piątek nie będzie.

11. Dzisiaj po Mszy świętej wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.

12. W tym tygodniu będzie składka po domach na prace przy naszej świątyni.