Ogłoszenia 3.09.2017

1.  Jutro w poniedziałek 4 września. o godz. 8.00 w kościele w Besku – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na wspólną modlitwę.

2.  Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Mymoniu o godz. 10.30.

3. W poniedziałek o godzinie 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

4. We wtorek wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego. Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18.00 Godzina święta.

7. W piątek Święto Narodzenia NMP.

8. W sobotę wspomnienie bł. Anieli Salawy.

9. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Akt poświęcenia siebie, rodziny i naszej Parafii Niepokalanemu Sercu NMP.

10. Dziękujemy za prace przy remoncie schodów zewnętrznych nowego kościoła. Na podziękowania zasłużyli: pan wójt Mariusz Bałaban Stanisław Szmyd. Natomiast kostkę brukową przed schodami naprawiła firma Bruk-Garden: Grzegorz i Bartłomiej Duda oraz Krzysztof Płatek. Bóg zapłać!

11. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.