Ogłoszenia 3.06.2018

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna. Po sumie procesja eucharystyczna. Od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Św. Matki Teresy z Kalkuty przełożona Kazimiera Kasperkowicz.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w Besku będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Besku poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci na Mszy świętej o godzinie 18.00. W kościołach filialnych Msza święta poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci w Porębach i Mymoniu o godzinie 16.00

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odpust w kościele filialnym w Porębach o godzinie 10.00.

6. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Odpust w Milczy o godzinie 10.30.

8. Dziękujemy wyznaczonym Parafianom  za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, a ponadto orkiestrze OSP z Beska, panu organiście, panu kościelnemu, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty, i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać!

9. Dziękujemy muzykom  za to,  że tak jak w ubiegłe lata w święta i niedziele miesiąca maja na pół godziny przed nabożeństwem majowym zagrali koncert pieśni maryjnych z balkonu nowego kościoła. Bóg zapłać!

10. Dziękujemy za bezinteresowne czyszczenie kostki brukowej wokół kościoła panu Adamowi Kramarzowi. Bóg zapłać!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Serwis Informacyjny Parafii Besko
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.