Ogłoszenia parafialne 3.04.2022r.

V Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj Niedziela Adoracyjna – od godz.12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godz. 16.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i zmiana tajemnic, adoruje róża MB Rodzicielki przełożona Helena Kuzian. W przyszłą niedzielę adoruje róża MB Bolesnej przełożona Anna Szałankiewicz. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza św. w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godz. 10.00.

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na WSD w Przemyślu.

Dzisiaj po Mszach św. w zakrystii zgłaszanie chorych do świętej spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Chorych w domach będziemy w Besku odwiedzać i udzielać tych świętych sakramentów jutro tj. w poniedziałek  od godz.  8.00.

W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 Godzina święta.

W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy św. o godz. 7.00, po południu o godz. 18.00. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej i Komunia św. w Porębach o godz. 17.00, a w Mymoniu o godz. 18.00.

Spowiedź święta przed świętami wielkanocnymi w naszej Parafii Besko będzie w najbliższą sobotę 9 kwietnia 2022 roku i tak w kościele Besku przed południem od godz. 9.30 do 12.00, a po południu od godz.15.00 do 17.00.

W kościołach filialnym w Porębach i Mymoniu spowiedź święta będzie w sobotę przed południem od godz. 10.00 i odwiedzenie chorych.

Prosimy, aby nasi Parafianie w najbliższą sobotę przystąpili do świętej spowiedzi wielkanocnej, spowiadać bowiem będą wszyscy kapłani naszego dekanatu,  gdyż w późniejszym czasie okazji do spowiedzi będzie niewiele.

W najbliższą niedzielę Niedziela Palmowa w Besku na sumie o godz. 11.00 poświęcenie palm i procesja wokół kościoła. Prosimy, aby dzieci szkolne z pomocą rodziców i nauczycieli przygotowały piękne palmy na tę uroczystość i licznie wzięły udział w tej uroczystości.

W kościołach filialnych w Niedzielę Palmową: Procesja z palmami, Msza św.    i Gorzkie żale w Mymoniu o godz. 8.30, a w Porębach o godz. 10.0.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone, na sobotę sprzątanie o godz. 17.00.