OGŁOSZENIA – 29.12.2019

Święto Świętej Rodziny

29.12.2019 r.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
2. We wtorek 31 grudnia Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie Starego Roku w Besku, Mymoniu i w Porębach o godz.16.00.
3. We środę 1 stycznia 2020 – Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek Mszy świętych – w Besku: 7.30, 9.15, suma o 11.00 i po południu o 16.00 bez Nieszporów. W Mymoniu 8.30, w Porębach o 10.00.
4. W tym tygodni przypada pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17.00 Godzina św.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca o godzinie 7.00 Msza św. i adoracja adoruje róża MB Nieustającej Pomocy przełożona Elżbieta Kielar. Wieczorem o godz. 17.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych Mymoniu i w Porębach – adoracja, spowiedź i Msza św. o godz. 15.30. W styczniu chorych w domach nie będziemy odwiedzać.
6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Matki Bożej Rodzicielki przełożona Helena Kuzian. Wieczorem o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej.
7. W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża MB Różańcowej przełożona Beata Hedesz..
8. Choinki w tym roku do kościoła na święta ofiarowało Nadleśnictwo Rymanów Bóg zapłać!, Za udekorowanie kościoła na święta – dziękujemy: ks. Radosławowi, panu kościelnemu, Jerzemu Zubikowi, Józefowi Winiarskiemu, Marcinowi Semenowiczowi, siostrom zakonnym, młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, pracownikom Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Besku, GOK w Besku – a ministrantom, lektorom, scholii, orkiestrze OSP w Besku, chórowi parafialnemu pod opieką ks. Rafała, panu organiście za przygotowanie liturgii na święta. Bóg zapłać!
9. Pod chórem wyłożona jest w woreczkach kreda i kadzidło na poświęcenie na Trzech Króli, ofiary składane do puszki przy nabywaniu przeznaczone są na dalsze prace w salkach katechetycznych.
10. Wizyta duszpasterska Besku po Nowym Roku.
11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.