Ogłoszenia 29.12.2013

1. We wtorek 31 grudnia 2013 roku  Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie Starego Roku w Besku, w Mymoniu i w Porębach o godzinie 16.00.

2. We środę 1 stycznia 2014  Nowy Rok  –  Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek Mszy świętych – w Besku: 7.30, 9.15, suma o 11.00 i po południu o 16.00 bez Nieszporów. W Mymoniu 8.30, w Porębach o 10.00.

3.  I czwartek miesiąca o godzinie 17.00 Godzina święta.

4.  I piątek miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja adoruje róża Kielar Elżbiety.  Wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i adoracja. W kościołach filialnych Mymoniu i w Porębach – adoracja, spowiedź i Msza święta o godzinie 15.30.

5.  I sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Ewy Ćwiąkały. Wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej.

6. W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Szul Zofii.

7. W tym tygodniu rozpocznie się wizyta duszpasterska w Besku.

 Ksiądz Maciej odwiedzi rodziny – rozpocznie od ulicy Podkarpackiej prawa strona, następnie Hrabeń, Wieś i dzielnica za torami w stronę Poręb.

 Ksiądz Paweł odwiedzi rodziny – rozpocznie od ulicy Podkarpackiej lewa strona, ulica Wolska, Sucha Wieś, Podgóry, Góry, ulicę Bieszczadzką, Zapowiedz, ulica Starowiejska i dzielnice Cieplaki, Frysztak i Ogrody.

W tym tygodniu księżą będą odwiedzać rodziny w poniedziałek, czwartek i sobotę od godziny 9.00 do wieczora, a w piątek od godziny 9.00 do 15.00.

Przypominamy, że na spotkanie kolędowe przygotowujemy stół a na nim krzyż, Pismo święte, wodę święconą i kropidło.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiarowanie choinek do kościoła  panu Mieczysławowi Kasperkiewiczowi, a za udekorowanie kościoła na święta – siostrom zakonnym, panu kościelnemu, członkom Akcji Katolickiej, a ministrantom, lektorom, scholii, orkiestrze, panu organiście za przygotowanie liturgii na święta. Bóg zapłać !