Ogłoszenia 29.09.2013

1. Od jutra w Besku Msza święta wieczorem będzie odprawiana o 1 godzinę wcześniej, czyli o godzinie 17.00.

2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik, a zatem rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe – za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.  Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie będzie organizowany konkurs dla dzieci z losowaniem figurek Matki Bożej. W kościołach filialnych  w  Mymoniu i w Porębach o godzinie 17.00 różaniec prowadzą róże różańcowe.

3. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca od  poniedziałku  rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi prosimy we środę od godziny 16.00.

4. Pierwszy piątek miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja adoruje róża Marii Mroczkowskiej. Wieczorem o godzinie 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza święta. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 15.30 – adoracja, różaniec, spowiedź i Msza święta.

5. W sobotę 5 października – wspomnienie św. Faustyny, Apostołki Miłosierdzia Bożego.

6. Pierwsza sobota miesiąca rano o godzinie 7.00  Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Bacior Marii,  wieczorem o godzinie 19.00 ostatni w tym roku wieczór fatimski.

7. W najbliższą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie16.00 – procesja różańcowa do pięciu ołtarzy, adoruje róża Szyndler Mariii zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych w związku z decyzją Episkopatu Polski zbiórka do puszki na pomoc dla Syrii