Ogłoszenia 29.06.2015

1. Jutro 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych w Besku: rano 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 18.00. W kościołach filialnych Msza św. w Porębach i w Mymoniu o godzinie 17.00. Taca z tej uroczystości przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Jest to dzień imienin naszego wikariusza księdza Pawła. Polecamy jego osobę  modlitwie Parafian.

2. Spowiedź  przed pierwszym piątkiem od wtorku rano i wieczorem przed Mszą św.

3. We wtorek  zakończenie nabożeństw czerwcowych do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. We środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Pierwszy czwartek miesiąca  o godzinie 18.00 Godzina święta.

6. Pierwszy piątek miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża Matki Boskiej Częstochowskiej przełożona Helena Folcik, wieczorem o godzinie 18.00 Msza święta i adoracja.. W kościołach filialnych w Porębach i Mymoniu o godzinie 15.30 adoracja, spowiedź i Msza święta. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godziny 8.00.

7. Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża NMP Królowej Polski przełożona Maria Kasperkowicz, wieczorem o godzinie 20.00 wieczór fatimski.

8. W najbliższą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Matki Kościoła przełożona Stanisława Strachocka.

9. W najbliższy wtorek od godziny 9.00 –  radni Stanisław Stapiński i Ryszard Suwała będą sprzedawać materiały budowlane zalegające wiatę obok plebanii. Będzie można nabyć: drewniane budowlane  londyny cięte na wymiar, deski budowlane, cegłę klinkierową i żebrowany drut.  Materiały te są obecnie zbędne dla najbliższych prac przy kościele, a parafianom budującym domy mogą się przydać do bieżących prac. Cena atrakcyjna.

10. W najbliższą niedzielę 5 lipca wyrusza XXXV Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Grupę pielgrzymkową z Brzozowa prowadzi nasz ksiądz wikariusz Paweł. Zachęcamy do modlitwy w intencji pielgrzymów. Jednocześnie informujemy Parafian, że jest możliwość włączenia się do duchowego pielgrzymowania.