Ogłoszenia 29.04.2018

1. Od poniedziałku spowiedź przed I piątkiem miesiąca rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież zapraszamy we środę od godziny 17.00.

2.  W poniedziałek o godz.18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II .

3. We wtorek  1 maja początek nabożeństw majowych. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych zostały przygotowane przez Parafię plansze z wklejaniem wezwań Litanii Loretańskiej.  W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.

4.  W czwartek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski Głównej Patronki Polski i Archidiecezji Przemyskiej. Porządek Mszy świętej w Besku: rano o godzinie 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 16.00 nabożeństwo majowe i Msza święta. W kościołach filialnych Msza św. i nabożeństwo majowe o godz. 10.00.

5. Pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje  róża Matki Miłosierdzia przełożona Teresa Marchel. Wieczorem o godz. 18.00 nabożeństwo majowe i Msza św. W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach o godz. 16.30 spowiedź, nabożeństwo majowe i Msza św. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godz. 8.00.

6. W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.

7.  Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska.  Wieczorem o godzinie 20.00 pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.

8.  W najbliższą niedzielę Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofii Szul.

9.  Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszki na pomoc dla szpitala w Sanoku.

10. Zachęcamy muzyków, aby tak jak w ubiegłym roku w święta i niedziele miesiąca maja na pół godziny przed nabożeństwem majowym zagrali koncert pieśni maryjnych z balkonu nowego kościoła.