Ogłoszenia 28.09.2014

1. Dzisiaj nasza Parafia obchodzi – Niedzielę z Archidiecezjalnym Radiem Fara. Kazania głosi ksiądz pracujący w Radiu Fara, a darem materialnym dla Radia Fara, będzie zbiórka po Mszach św. do puszki na wsparcie działalności Archidiecezjalnego Radia Fara.

2. Jutro święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Od jutra w Besku Msza święta wieczorem będzie odprawiana o 1 godzinę wcześniej, czyli o godzinie 17.00.

3. We wtorek wspomnienie św. Hieronima.

4. We środę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. We środę rozpoczyna się miesiąc październik, a zatem rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe – za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie będzie organizowany konkurs dla dzieci z losowaniem figurek Matki Bożej. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 17.00 różaniec prowadzą róże różańcowe.

5. We czwartek wspomnienie Aniołów Stróżów. Na godzinę 17.00 siostry zakonne zapraszają wszystkie dzieci z przedszkola wraz z rodzicami na wspólną modlitwę różańcową i błogosławieństwo.

6. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi prosimy we środę od godziny 16.00.

7. Pierwszy piątek miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja adoruje róża Zofii Rzońcy. Wieczorem o godzinie 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza święta. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 15.30 – adoracja, różaniec, spowiedź i Msza święta.

8. W sobotę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Pierwsza sobota miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Rajter Marii, wieczorem o godzinie 19.00 ostatni w tym roku wieczór fatimski.

9. W najbliższą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie16.00 – procesja różańcowa do pięciu ołtarzy i zmiana tajemnic różańcowych. adoruje róża Hedesz Beaty.