Ogłoszenia 28.08.2016

1. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 16.00 jest to spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Prosimy rodziców aby przypomnieli dzieciom i młodzieży o spowiedzi.

2.  We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. We czwartek 1 września. o godz. 8.00 w kościele w Besku – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na wspólną modlitwę. Jest to pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18.00 Godzina święta. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Mymoniu o godz. 10.00.

5. Pierwszy piątek miesiąca, rano o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża Matki Kościoła przełożona Stanisława Strachocka. Po południu o godz. 18.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych  Mymoniu i Porębach o godz. 15.30- adoracja, spowiedź i Msza św. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godziny 8.00.

6. Pierwsza sobota miesiąca, rano o godzinie 7.00 Msza święta i Nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Matki Miłosierdzia przełożona Teresa Marchel, wieczorem o godzinie 20.00 wieczór fatimski.

7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska.

8.  Decyzją księdza arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Adama Szala pracę duszpasterską zakończył w naszej Parafii ksiądz Paweł Dziob wikariusz, serdecznie dziękujemy za jego gorliwą pracę duszpasterską przez pięć lat i polecamy modlitwie jego dalszą posługę. Bóg zapłać! Otrzymał nominację na wikariusza Parafii św. Piotra i św. Jana z Dukli w Krośnie.  Nominację na wikariusza Parafii Besko otrzymał ksiądz Radosław Kwolek dotychczas pracował w Parafii Dubiecko, nowemu wikariuszowi życzymy wiele radości kapłańskiej w pracy duszpasterskiej w naszej Parafii. Szczęść Boże!

8. Dziękujemy za złożone ofiary na prace w naszych kościołach. Bóg zapłać! Następna składka na te cele będzie we wrześniu br.