OGŁOSZENIA – 28.06.2020

13 Niedziela zwykła
28.06.2020 roku
  1. Dzisiaj o godz.-12 Pierwsza Komunia dla dzieci klasy trzeciej b i Mymonia. W tym tygodniu dzieci obchodzą sobie Biały Tydzień.
  2. W poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła:
Porządek Mszy św.:
Besko: 7.30, suma 10.00 i 18.00.
Mymoń i Poręby: 16.00
Taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  1. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą św.
  2. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 Godzina święta.
  5. Pierwszy piątek miesiąca rano o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża Matki Bożej Gromnicznej przełożona Zofia Rzońca. Wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach  o godz. 16.30 adoracja, spowiedź i Msza św. Odwiedzanie chorych w Besku od godziny 8.00.
  6. Pierwsza sobota miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża MB Nieustającej Pomocy przełożona Elżbieta Kielar, wieczorem o godzinie 20.00 – Wieczór fatimski.
  7. W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja naszej rodzin Parafii, o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowej i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Matki Bożej Rodzicielki przełożona Helena Kuzian.
  8. Serdecznie dziękujemy scholi dojrzałej, panu kościelnemu, panu organiście, liturgicznej służbie ołtarza, dzieciom które sypały kwiaty, dzieciom klasy trzeciej a, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia odpustu parafialnego. Bóg zapłać!
10. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie kościoła       i ofiary złożone na nowy baldachim