OGŁOSZENIA – 27.12.2020

Święto Świętej Rodziny

27.12.2020 r.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
2. We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. We wtorek po wieczornej mszy św. odbędzie się kolędowy Wieczór Chwały, tym razem przy żłóbku. Serdecznie zapraszamy na przedłużenie świętowania i wspólne uwielbienie Nowonarodzonego.
3. We środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. We czwartek 31 grudnia Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie Starego Roku w Besku, Mymoniu i w Porębach o godz.16.00.
3. W piątek 1 stycznia 2021 – Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek Mszy świętych – w Besku: 7.30, 9.15, suma o 11.00 i po południu o 16.00 bez Nieszporów. W Mymoniu 8.30, w Porębach o 10.00.
4. W tym tygodni przypada pierwszy piątek miesiąca.
5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Zwiastowania NMP przełożona Maria Bacior. Wieczorem o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej.
7. W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Matki Teresy z Kalkuty przełożona Kazimiera Kasperkowicz.
8. Choinki w tym roku do kościoła na święta ofiarowało Nadleśnictwo Rymanów – leśniczy Piotr Czech. Bóg zapłać! Za udekorowanie świątyni na święta – dziękujemy: panu kościelnemu, Józefowi Winiarskiemu, Marcinowi Semenowiczowi, siostrom zakonnym, pracownikom Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Besku, GOK w Besku – a ministrantom, lektorom, orkiestrze OSP w Besku, panu organiście za przygotowanie liturgii na. Bóg zapłać!
9. Pod chórem wyłożona jest w woreczkach kreda i kadzidło na poświęcenie na Trzech Króli, ofiary składane do puszki przy nabywaniu przeznaczone są na dalsze prace w salkach katechetycznych. Ofiary dobrowolne.