Ogłoszenia 27.12.2015

1. Jutro 28 grudnia grupy Kolędników misyjnych przygotowane przez siostrę Klarę odwiedzą rodziny w Besku i w Porębach, prosimy życzliwe przyjęcie misyjnych kolędników. Ofiary w tym roku zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Madagaskaru.

2.Jutro tj. w poniedziałek 28 grudnia wizyta duszpasterska w Mymoniu od godziny 9.00. Dwóch Księży odwiedzi wszystkie rodziny we wiosce.

2. We wtorek 29 grudnia, środę 30 grudnia i sobotę 2 stycznia  wizyta duszpasterska w Besku.

Jeden Ksiądz odwiedzi rodziny – rozpocznie od dzielnicy Wola – ulica Podkarpacka prawa strona, następnie Hrabeń, Wieś i dzielnica za torami w stronę Poręb.

Drugi Ksiądz odwiedzi rodziny – rozpocznie od dzielnicy – Wola ulica Podkarpacka lewa strona, ulica Wolska, Sucha Wieś, Podgóry, Góry, ulicę Bieszczadzką, Zapowiedz, ulica Starowiejska i dzielnice Cieplaki, Frysztak i Ogrody.

W tym tygodniu księża będą odwiedzać w Besku  rodziny – we wtorek, środę i sobotę od godziny 9.00 do wieczora.

3. We czwartek wizyta duszpasterska w Porębach od godziny 9.00. Dwóch Księży odwiedzi wszystkie rodziny we wiosce.

4. Przypominamy, że na spotkanie kolędowe gromadzą się o ile to możliwe wszyscy mieszkańcy domu i przygotowujemy stół a na nim krzyż, Pismo święte, wodę święconą i kropidło.

4. We czwartek 31 grudnia Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie Starego Roku w Besku, w Mymoniu i w Porębach o godzinie 16.00.

5. W piątek 1 stycznia 2015 Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek Mszy świętych – w Besku: 7.30, 9.15, 11.00 i po południu o 16.00 bez Nieszporów. W Mymoniu 8.30, w Porębach o 10.00.

6. Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Zwiastowania NMP przełożona Maria Bacior. Wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej.

7. W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Matki Teresy z Kalkuty przełożona Kazimiera Kasperkowicz.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiarowanie choinek do kościoła panu Mieczysławowi Kasperkiewiczowi i Nadleśnictwu Rymanów, a za udekorowanie kościoła na święta dziękujemy – siostrom zakonnym, panu kościelnemu, członkom Akcji Katolickiej, Pracownikom Zakładu Komunalnego w Besku, a ministrantom, lektorom, scholii, orkiestrze, panu organiście za przygotowanie liturgii na święta. Bóg zapłać!

9. Po Mszach świętych można nabyć w przedsionku kościoła kadzidło i kredę i poświęcić na Trzech Króli. Ofiara 2 złote.