Ogłoszenia 10.11.2013

1.   Jutro 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 10.00  i  Apel poległych na parafialnym cmentarzu w Besku.

2.  We wtorek 12 listopada Mszy świętej wieczorowej nie będzie ze względu na Rejonową Kongregację Kapłańską w Sanoku.

 3. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki wspominkowe  na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie  modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy. Nabożeństwo wspominkowe w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a w niedzielę o godzinie 16.00.

4.  W tym tygodniu będzie składka po domach na ogrzewanie kościoła.