Ogłoszenia 27.07.2014

W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców dzisiaj  po każdej Mszy świętej będzie sprawowany obrzęd  błogosławieństwa  kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na Misje święte.

1. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca do poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą.

2. We wtorek o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. We środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Pierwszy piątek miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja, adoruje róża Ewy Ćwiąkały, wieczorem o godzinie 18.00 Msza święta i adoracja.. W kościołach filialnych w Porębach i Mymoniu o godzinie 15.30 adoracja, spowiedź i Msza święta.

5. Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Zofii Szul, a o godzinie 20.00 wieczór fatimski.

6.  W najbliższą niedzielę – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Janiny Mroczkowskiej.