OGŁOSZENIA – 27.06.2021

13 Niedziela zwykła

27.06.2021 roku

1. Dzisiaj w naszej Parafii odpust MB Nieustającej Pomocy. Porządek Mszy św. niedzielny. Kazania będzie głosił i uroczystą sumę odprawi ks. prałat Piotr Baraniewicz. Na sumę o godz. 11.00 zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i dzieci pierwszokomunijne. Po sumie procesja eucharystyczna.
2. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą św. Dzieci i młodzież zapraszamy we środę od godziny 17.00.
3. We wtorek 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych w Besku: rano 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 18.00. W kościołach filialnych Msza św. w Porębach i w Mymoniu o godzinie 16.00. Taca z tej uroczystości przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.
5. Jak wcześniej informowaliśmy Parafian, 29 czerwca 2021r. będzie zbiórka elektrośmieci w naszej Parafii na pomoc polskim misjonarzom na całym świecie. Prosimy Parafian o pakowanie elektrośmieci i w tym dniu tj. we wtorek 29 czerwca przywieść do godziny 12.00 na parking koło kościoła parafialnego w Besku.
4. We środę zakończenie nabożeństw czerwcowych.
5. Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 Godzina święta.
6. Pierwszy piątek miesiąca rano o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża Wniebowzięcia NMP przełożona Agata Mroczkowska. Wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach o godz. 16.00 adoracja, spowiedź i Msza św. Odwiedzanie chorych w Besku od godziny 8.00.
7. Pierwsza sobota miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Zwiastowania NMP przełożona Maria Bacior, wieczorem o godzinie 20.00 – Wieczór fatimski.
8. W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja naszej rodzin Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Matki Teresy z Kalkuty przełożona Kazimiera Kasperkowicz.
9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszki na pomoc choremu dziecku. /przeczytać apel!/.
10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.