Ogłoszenia 26.08.2018

1.W poniedziałek wspomnienie św. Moniki. O godzinie 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

2.  W wtorek wspomnienie św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła. O godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. We środę wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Pierwsza sobota miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża  NMP Królowej Polski przełożona Maria Kasperkiewicz. Wieczorem o godz. 20.00 wieczór fatimski.

5. W sobotę 1 września  od godz.17.00 do 18.00 spowiedź dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Prosimy rodziców, aby przypomnieli swoim dzieciom o spowiedzi.

6. W przyszłą niedzielę 2 września – Niedziela Adoracyjna Od godziny 12.00 – 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. adoruje róża Matki Kościoła  przełożona Stanisława Strachocka.

7. Decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Adama Szala          z dniem 25 sierpnia br. zakończył w naszej Parafii posługę wikariusza ks. Piotr Bielówka, który został skierowany od posługi duszpasterskiej w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP  w Żurawicy – za posługę ks. Piotrowi Bielówce, składamy serdeczne – Bóg zapłać, polecając modlitwom Parafian tego  kapłana. Jednocześnie z dniem 25 sierpnia br. posługę wikariusza w naszej Parafii rozpoczął ks. Rafał Szykuła, życzymy nowemu wikariuszowi wiele łask Bożych  i kapłańskiej radości z pracy w naszej Parafii. Szczęść Boże!

8. Dziękujemy za ofiary złożone na prace przy kościele. Bóg zapłać!

9. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie Rady Parafialnej.

10. Dzisiaj 26 sierpnia – dożynki gminne w Besku, Msza św. dożynkowa w Besku o godz. 15.00, a następnie tradycyjne uroczystości dożynkowe na które organizatorzy serdecznie zapraszają. Dzisiaj Mszy św. o godz. 16.30  w Besku nie będzie.

11. Z okazji 100 – ego numeru parafialnej gazetki AMICUS, redaktorzy przygotowali konkurs biblijny w formie krzyżówki. Rozwiązanie należy składać podczas zakupu kolejnego numeru gazetki do dnia 9 września br. Spośród poprawnych rozwiązań zostaną wylosowane trzy karty, których właściciele otrzymają nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.