OGŁOSZENIA – 26.05.2019

6 Niedziela Wielkanocy

26.05.2019 r.

1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe w Besku o godzinie 18.00 procesja błagalna o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy. Zapraszamy Parafian na tą modlitwę.
2. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych zostały przygotowane plansze z wklejaniem wizerunków Matki Bożej z sanktuariów całego świata. W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00 prowadzą róże różańcowe.
3. W piątek początek Nowenny do Ducha świętego. Zachęcamy Parafian do modlitwy za kandydatów do diakonatu, którzy przyjmą święcenia w najbliższą niedzielę.
4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca rano o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Matki Teresy z Kalkuty przełożona Kazimiera Kasperkowicz, wieczorem o godz. 20.00 wieczór fatimski.
5. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Niedziela adoracyjna, od godz.12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godz, 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża Matki Bożej Gromnicznej przełożona Zofia Rzońca.
6. Dziękujemy rodzicom klasy IV za złożenie ofiary na ornaty mszalne z racji rocznicy Komunii swoich dzieci. Bóg zapłać!
7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.