Ogłoszenia 26.03.2017

1.  Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę w Besku o godzinie 16.00.  Dzisiaj adoruje róża Matki Bożej Gromnicznej przełożona Zofia Rzońca, a w przyszłą niedzielę róża Matki Bożej Różańcowej przełożona Beata Hedesz. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00.

2. Od poniedziałku Msze św. wieczorowe będą o godzinę później czyli o 18.00.

3. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

4. We wtorek o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

5. We  środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.  W piątek w Besku Nabożeństwo Drogi krzyżowej rano po Mszy świętej o godzinie 7.00, a południu  rozpoczynają się Wielkopostne Rekolekcje Parafialne.

7.  W czasie Parafialnych rekolekcji wielkopostnych: najbliższa sobota i przyszły poniedziałek,  nie będzie  Mszy św. rano o godzinie 7.00.

8. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy do uczestnictwa w Triduum, w dniach od 28 – 30 marca. Nabożeństwa rozpoczynają się Mszą Świętą o godz. 18. W ostatnim dniu Triduum nasza młodzież złoży przyrzeczenia abstynenckie i otrzyma poświęcone krzyże. Zapraszamy młodzież i rodziców do włączenia się w przeżycie tego czasu. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich kandydatów,  by w pełni otworzyli swoje serca na działanie Ducha Świętego.

9. MYMOŃ: We środę o godz. 16:00 w SP w Mymoniu odbędzie się spotkanie z rodzicami Dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.