OGŁOSZENIA – 26.01.2020

26.01.2020 r.

1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy Parafian do lektury Pisma Świętego.
2. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
3. We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
4. We środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. Pierwsza sobota miesiąca rano o godz.7.00 Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża Matki Bożej Bolesnej przełożona Maria Kornasiewicz, wieczorem Msza św. i nabożeństwo do Matki Bożej.
6. W przyszłą niedzielę – Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej, poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. a w naszej Parafii Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, adoruje róża MB Częstochowskiej przełożona Helena Folcik. W tym dniu modlimy się za osoby konsekrowane, taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji oraz zbiórka do puszki na zakon klauzurowy.
7. Od dzisiaj obraz Jezu ufam Tobie wraz z przesłaniem o Bożym Miłosierdziu rozpoczyna peregrynację w Porębach od rodziny Mateusz Józefczyk ul. Wiejska 3.
8.  We wtorek po wieczornej mszy świętej odbędzie się Wieczór Chwały, a po nim w salce, ok. godz. 19.00 spotkanie biblijno-formacyjne. Zapraszamy wszystkich chętnych.
9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.