Ogłoszenia 26.01.2014

1.  We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

2.  We  środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. We czwartek po Mszy świętej wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.  I sobota miesiąca.  Rano o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Mermer Ireny, wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej.

5. W następną niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej.  Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego  – modlimy się za osoby konsekrowane: siostry zakonne, zakonników. W naszej Parafii jest to Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – adoruje róża Mroczkowskiej Janiny