Ogłoszenia 25.11.2018

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dzisiaj w kaplicy u sióstr felicjanek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 8.00 do 15.00. Siostry serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę

2. Nabożeństwo wypominkowe w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a w niedzielę o godzinie 16.15.

3. Pierwsza sobota miesiąca, rano o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej, adoruje róża MB Gromnicznej przełożona Zofia Rzońca, po południu o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo do matki Bożej.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. O godzinie 6.00 Godzinki po nich o 6.30 Msza święta. Pozostałe Msze święte: 9.15, 11.00, od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii, o godz.16.00 nabożeństwo różańcowe, zmiana tajemnic adoruje róża MB Nieustającej Pomocy przełożona Elżbieta Kielar i Msza św.

5. Dziękujemy Parafianom za złożenie ofiary na ogrzewanie kościoła.

6. W pierwszą niedzielę Adwentu, po raz kolejny rozpoczyna się Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – największa ogólnopolska akcja Caritas. Rozprowadzamy w Parafii świece z logo Caritas, które – mamy nadzieję – znajdą swoje miejsce na wielu wigilijnych stołach. Ich płomień jest znakiem solidarności z najbardziej potrzebującymi dziećmi w Polsce i na świecie. Po Mszach świętych można nabyć świecę „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. W przedsionku kościoła pan kościelny rozprowadza świece Caritas na wigilijny stół. Cena świecy to równowartość jednego obiadu dla biednego dziecka – co najmniej 5 zł.

7. W tym tygodniu pan organista od 28 listopada czyli od najbliższej środy rozpoczyna roznoszenie opłatków wigilijnych od dzielnicy Wola. U sióstr zakonnych w opłatki zaopatruje się wyznaczona część Parafii. Przypominamy, ze ofiary składane przy tej okazji to jest część wynagrodzenia za całoroczną posługę w naszym kościele.