Ogłoszenia 25.10.2015

1. Dzisiaj po Mszach świętych można nabyć kartki wspominkowe  na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie będziemy w świątyni wspominać tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Za zmarłych polecanych w „Wypominkach” zostaną odprawione 4 Msze święte. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy. W kościołach filialnych nabożeństwo wspominkowe po niedzielnych Mszach świętych,

2. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie jest organizowany konkurs dla dzieci z losowaniem figurek Matki Bożej. W sobotę zakończenie nabożeństw różańcowych.

3. We czwartek po Mszy św. Wieczorowej adoracja na którą zaprasza Odnowa w Duchu św.

4. Spowiedź przed Świętem Zmarłych:

– Poręby w piątek od godziny 15.00 do 16.00 spowiada trzech księży,

– Mymoń we sobota od godziny 15.00 do 16.00 spowiada trzech księży,

– Besko w piątek i sobota od godziny 16.00 spowiada trzech księży. Zachęcamy aby

Parafianie skorzystali ze spowiedzi świętej, a dary duchowe jak Komunia święta i odpusty ofiarowali za zmarłych.

 

4. W niedzielę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy świętych w Besku: 7.30, 9.15, 11.00. Zapraszamy po południu do kościoła na godzinę 14.00 na Mszę świętą za zmarłych Parafian, a  po niej żałobna procesja na cmentarz.

Kościoły filialne:

– Mymoń  – 8.30 Msza święta i procesja na cmentarz w Mymoniu

– Poręby – 10.00 Msza święta.

5. Tradycyjne w Uroczystość Wszystkich Świętych przed cmentarzem parafialnym w Besku zbierane są ofiary na PCK w Besku i Fundację „Wzrastanie”.

6. Młodzież KSM-u naszej parafii rozprowadza po każdej Mszy świętej w niedzielę i dni powszednie znicze i wiązanki przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Ofiary zostaną przeznaczone na działalność KSM-u m.in. na rekolekcje KSM. Gorąco zachęcamy do wsparcia inicjatywy młodzieży.

7. Dziękujemy za ofiary złożone po domach. W listopadzie bieżącego roku będziemy zbierać ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.