OGŁOSZENIA – 25.08.2019

21 Niedziela zwykła

25.08.2019 roku

1. W poniedziałek uroczystość MB Częstochowskiej o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
2. W wtorek wspomnienie św. Moniki o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
3. We środę wspomnienie św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
5. W piątek od godz.16.00 spowiedź dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Prosimy rodziców, aby przypomnieli swoim dzieciom o spowiedzi.
6. W przyszłą niedzielę 1 września – Niedziela Adoracyjna Od godz. 12.00 – 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godz. 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska.
6. Dziękujemy za ofiary złożone na prace przy kościele. Bóg zapłać! W październiku br. następna składka na prace przy naszej świątyni.
7. Dzisiaj jak to było głoszone po Mszach św. przy kościele w Besku zbiórka na pomoc w terapii chorego dziecka z Odrzechowej. Prosimy o wsparcie finansowe rodziny w tej potrzebie.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.