Ogłoszenia 25.08.2013

1. W poniedziałek 26 sierpnia, Uroczystość NMP Częstochowskiej.

2. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W sobotę 31 sierpnia. od godz.17.00 spowiedź dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Prosimy rodziców, aby przypomnieli swoim dzieciom o spowiedzi.

5. W przyszłą niedzielę – Niedziela Adoracyjna. Od godziny 12.00 – 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. Adoruje róża  Heleny Kuzian.

6. Decyzją Księdza Arcybiskupa z dniem wczorajszym zakończył w naszej Parafii posługę wikariusza ks. Paweł Sobol, który został skierowany od posługi duszpasterskiej w Parafii Kańczuga – za dwuletnią pracę i zaangażowanie składamy serdeczne Bóg zapłać! polecając modlitwom Parafian tego gorliwego kapłana. Jednocześnie z dniem wczorajszym posługę wikariusza w naszej Parafii rozpoczął ks. Maciej Flader – neoprezbiter z Parafii Medyka, życzymy wiele łask Bożych i kapłańskiej radości z pracy w naszej Parafii.

 7. Dziękujemy za ofiary od rodzin złożone na dalsze prace przy kościele. Bóg zapłać!