Ogłoszenia 24.07.2016

1.Do czasu ukończenia zaplanowanych prac w nowym kościele przez Radę Parafialną, wszystkie nabożeństwa będą odprawiane w zabytkowym kościele w Besku. Natomiast co się tyczy pogrzebów w tym okresie to wracamy do zwyczaju kiedy to na jedną godzinę przed pogrzebem przywozi się trumnę do zabytkowego kościoła, aby odmówić różaniec  i odprawić obrzędy pogrzebowe.

2.W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców dzisiaj  po każdej Mszy świętej będzie sprawowany obrzęd  błogosławieństwa  kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na Misje święte.

3. W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła.

4. We wtorek o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

5. We środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.  We środę rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży – Kraków 2016,  którym towarzyszy hasło: „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.”

Zachęcamy Parafian do oglądania transmisji telewizyjnych w Telewizji TRWAM  i w Telewizji Polskiej, aby owocnie przeżyć spotkania z Ojcem świętym Franciszkiem i młodzieżą świata.