Ogłoszenia 24.06.2018

1. Dzisiaj obchodzimy dzień imienin śp. ks. prałata Jana Mikosza prosimy Parafian o modlitwę za tego gorliwego duszpasterza naszej Parafii.

2. Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jesusa  w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 16.15.

3. We wtorek spowiedź przed odpustem parafialnym od godziny 17.00.

4. We środę 27.06.2017 r. NMP Nieustającej Pomocy – odpust parafialny. Rano Msza św. z kazaniem o godzinie 7.30, uroczysta suma o godzinie 11.00. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów w czasie procesji eucharystycznej po sumie. Po południu Msza św. z kazaniem o godzinie 18.00.

5. W piątek 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych w Besku: rano 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 18.00.  W kościołach filialnych Msza św. w Porębach i w Mymoniu o godzinie 16.30. Taca z tej uroczystości przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych do Najświętszego Serca Pana Jesusa.

6. W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Matki Bożej Gromnicznej przełożona Zofia Rzońca.

7. Dziękujemy za ofiary na prace przy naszym kościele. Bóg zapłać! Następna składka na ten cel będzie w sierpniu br.

8. Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za pomoc w posprzątaniu kościoła przed wizytacją kanoniczną i ofiarowanie do naszego kościoła – maryjnych strojów liturgicznych dla lektorów. Bóg zapłać!

9. Zachęcamy chłopców od klasy 2 Szkoły Podstawowej, a także starszych, którzy chcieliby wstąpić w szeregi ministrantów naszej Parafii. Zapisy w zakrystii u ks. Radka lub pana Kościelnego. Zbiórka dla wszystkich ministrantów we wtorek po wieczornej Mszy św. w kościele.

10. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 21-28 lipiec br. Wyjazd na pielgrzymkę z Beska. Szczegółowy plan wywieszony w przedsionku kościoła. 

11. Dziękujemy panu sołtysowi i Radzie sołeckiej za ofiarowanie desek dębowych na potrzeby kościoła oraz Parafianom za gospodarskie prace przy korowaniu i ułożeniu desek. Bóg zapłać !