Ogłoszenia – 24.02.2019

24.02.2019 r.

1. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 16.00.
2. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
3. We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
4. We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. Pierwszy piątek miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska. Wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i adoracja.
W kościołach filialnych Mymoniu i w Porębach – adoracja, spowiedź i Msza święta o godzinie 15.30.
Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godziny 8.00.
6. Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża św. Anny przełożona Janina Suwała, wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej.
7. W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofia Szul.
8. Dziękujemy panu sołtysowi i Radzie sołeckiej oraz panu wójtowi i Radzie Gminy za zakup i ofiarowanie Parafii nowego dwu komorowego katafalku chłodniczego. Bóg zapłać!
9. W ostatnim czasie ofiary na stacje Drogi krzyżowej złożyli między innymi następujące róże różańcowe:
– róża Matki Miłosierdzia przełożona Teresa Marchel
– róża św. Jadwigi przełożona Ewa Ćwiąkała
– róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska
– róża Wniebowzięcia NMP przełożona Janina Mroczkowska
– róża św. Marty przełożona Maria Szyndler
– róża Matki Teresy z Kalkuty przełożona Kazimiera Kasperkowicz
– róża Matki Bożej Rodzicielki przełożona Helena Kuzian
– róża św. Marii Magdaleny przełożona Maria Rajter
– róża MB Częstochowskiej przełożona Helena Folcik
– róża św. Jana Pawła II przełożony Józef Kijowski
– róża św. Anny przełożona Helena Suwała
Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom. Bóg zapłać!
10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.