OGŁOSZENIA – 24.01.2021

24.01.2021 r.

1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy Parafian do lektury Pisma Świętego.
2. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
3. We wtorek o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. We wtorek po wieczornej Mszy św. odbędzie się kolejny Wieczór Chwały z konferencją w cyklu: Szkoła Modlitwy. Zapraszamy chętnych.
4. We środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W czwartek, 28 stycznia, dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. otrzymają medaliki i książeczki. Prosimy, aby dzieci przyszły wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godz. 17.00. Po Mszy Świętej będzie spotkanie z rodzicami w kościele.
6. Dziękujemy za ofiary złożone przez Parafian z okazji modlitwy kolędowej w naszej Parafii. Bóg zapłać!
7. Dzisiaj Dzień solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach są zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

8. Gazetkę parafialną “AMICUS”, można nabyć w kościele, na stoliku pod chórem. Od tego roku, cena gazetki to 3 zł. Każda złożona ofiara jest pomocą w rozwijaniu i tworzeniu tego dzieła. Zachęcamy do nabycia.
9.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożone ofiary .