Ogłoszenia 23.09.2018

1. Dzisiaj na placu cerkiewnym w Besku tradycyjnie o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w obrzędzie greko-katolickim. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę. Przypominamy Parafianom, że będąc w stanie łaski uświecającej można na Mszy św. przystępować do Komunii świętej

2. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

3. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W sobotę święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Dzień imienin naszego księdza wikariusza, polecamy modlitwom Parafian Jego osobę.

6. Wójt Gminy Besko i Proboszcz Parafii Besko zapraszają na Mszę św. za zmarłych mieszkańców Mymonia i okolic podczas epidemii cholery w latach 1855 -1873. Uroczystość odbędzie się 30 września 2018 roku /przyszła niedziela/ o godz. 15.00 pod nowo powstałym obeliskiem nad brzegiem Wisłoka w Mymoniu.