Ogłoszenia 23.04.2017

1. Dzisiaj – Niedziela Miłosierdzia Bożego po południu o godzinie 16.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Odpust w Mymoniu  o godzinie 12.00.  

2. 15 marca 2017 r. minęło 6 lat od rozpoczęcia wojny w Syrii, która zburzyła życie ponad 23 milionom Syryjczyków. Połowa z nich musiała uciekać ze swoich domów – ponad 5 milionów w obawie o swoje życie wyjechało z kraju. Sytuacja wciąż jest dramatyczna, pomocy humanitarnej potrzebuje ponad 13 milionów ludzi, w tym 6 milionów dzieci.

W odpowiedzi na wielokrotne wezwania Ojca Świętego Franciszka, oraz na apel Konferencji Episkopatu Polski,  postanowiono, że w każdej parafii w niedzielę, 23 kwietnia 2017 r. zostanie  przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek, jako wyraz solidarności z narodem syryjskim, przede wszystkim w zrujnowanym Aleppo.

3.  Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

4. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski.  O godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

5. We wtorek   święto św. Marka Ewangelisty, o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. W sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej.