OGŁOSZENIA – 22.03.2020

IV Niedziela Wielkiego Postu

22.03.2020 r.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
2. We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
3. We środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W środę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Rozpoczyna się Duchowa adopcja i trwa do 25 grudnia. Tradycyjnie zachęcamy Parafian do Duchowej adopcji dzieci nienarodzonych, a zagrożonych w swym istnieniu, polega na codziennej modlitwie – jeden dziesiątek różańca i modlitwa:
Modlitwa codzienna: Panie Jezu – za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urodziła Cię z miłością oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po urodzeniu – proszę Cię w intencji tego nie narodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen
5. W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy św. o godz. 7.00, po południu o godz. 17.00.
W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Porębach o godz.16.00, a w Mymoniu o godz. 17.00.
6. Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę w Besku o godzinie 16.00. Dzisiaj adoruje róża Niepokalanego Serca NMP przełożona Zofia Szul., a w przyszłą niedzielę róża św. Anny przełożona Janina Suwała.
W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00.
7. Baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas wyłożone są na stoliku pod chórem. Składając ofiarę można je nabyć wychodząc z kościoła. 
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.